KONST / Litografier / Litografier 15086414
nr 1508 6414
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografier, + oljemålning, 9 + 1, oramade lösa blad, Olle Nyman (1909-1999), Sverige. M. Fl. Oramade lösa blad. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:43:34
300 kr
350 kr
500 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén